Travazol Krem Fiyatı 2022 – Reçetesiz Travazol Fiyatları

Travazol krem fiyatı 2022 yılında güncellendi. Egzama, kaşıntı, kızarıklık, mantar, alerji gibi durumları ortadan kaldırmak için kullanılan mucizevi bir kremdir. Travazol krem için eczanelerde sunulan en güncel 2022 fiyatları şu şekilde yansıyor;

  • Travazol 15 gram tüp eczane fiyatı 54 TL olarak yansıyor.

Travazol kremi sadece eczanelerden satın alabilirsiniz. Çünkü medikal bir krem olduğu için eczane dışında hiçbir satış noktasında sunulmuyor. Ek olarak eğer reçetesiz alacaksanız da mutlaka doktorunuza danışarak kullanmanız tavsiye ediliyor.

 Travazol Krem Fiyatı Güncel

Travazol krem fiyatı güncel olarak listelendi. İnsanlar egzama, kaşıntı, kızarıklık, mantar, alerji gibi durumları ortadan kaldırmak için Travazol krem fiyatlarını merak ve ilgi içerisinde araştırmaktadır. Mantarın her türlü başlangıç seviyesinde oldukça etkili olduğu için yoğun olarak tercih ediliyor.

Bu kremi reçetesiz ücretle ya da doktorun vereceği reçete ile alabilirsiniz. Ancak reçetesiz alımlarda mutlaka doktorunuza danışarak satın almanız tavsiye ediliyor. Çünkü çeşitli yan etkileri ortaya çıkabilir. Bu gibi durumlarda da hemen doktorunuza bildirmeniz gerekiyor.

Travazol Krem Fiyatı 2022

Travazol krem fiyatı 2022 yılında oldukça pahalı bir şekilde piyasaya sunulmaktadır. Son 3 yıla baktığımızda 15 gr travazol kremin fiyatı 2020 yılında 25 TL, 2021 yılında 30 TL, 2022 yılında ise 45 TL olarak piyasaya sunulmaktadır.  Her yıl ilaç çeşitlerine yapılan zamlarla beraber Travazol kremin fiyatları da aktif olarak güncelleniyor.

Mantar hastalığı hakkında merak edebileceğiniz tüm detaylara hemen bağlantıya tıklayarak kolayca erişim sağlayabilirsiniz; https://tr.wikipedia.org/wiki/mantar-hastalıkları

Contractubex Fiyat 2022 – 50 GR ve 20 GR Satın Al

Ertesi Gün Hapı Fiyat

Ella Ertesi Gün Hapı Fiyatı 2021 – Doğum Kontrol Hapı Fiyatları

Yorum yapın