Mutfak Tüpü Fiyatları 2022 – Büyük ve Boş Tüp Fiyatı

Mutfak tüpü fiyatları 2022 yılında güncellendi. Bizimgaz, Milangaz, İpragaz, Aygaz gibi önde gelen tüp markalarının mutfak tüpü fiyatları kendi aralarında değişiklik gösteriyor. En güncel haliyle çeşitli markaların sunduğu mutfak tüpü fiyatları 2022 yılında şöyle yansıyor;

TÜP TÜRÜ- MARKASI2022 GÜNCEL FİYATI
Aygaz standart ev tüpü 12 kg280 TL
Aygaz mini ev tüpü 2 kg70 TL
İpragaz standart ev tüpü 12 kg300 TL
İpragaz mini ev tüpü 2 kg60 TL
Milangaz standart ev tüpü 12 kg295 TL
Milangaz mini ev tüpü 2 kg60 TL
Dar çember piknik tüpü fiyatı 2 kg70 TL
Geniş çember piknik tüpü fiyatı 2 kg70 TL
Uzun vanalı 12 kg tüp fiyatı320 TL
Tombul vanalı 12 kg tüp fiyatı320 TL
Forklift tüpü 19 kg özel dolum495 TL
Ticari tüp 24 kg640 TL
Sanayi tüpü miks 45 kg özel dolum1200 TL
Sanayi tüpü propan 45 kg özel dolum1270 TL

Tüp seçenekleri için 2022 yılında sunulan en güncel fiyatlar tabloda yer verdiğimiz gibi yansıyor.

Mutfak Tüpü Fiyatları Güncel

Mutfak tüpü fiyatları güncel olarak listelendi. Özellikle bu yılın başlarında tüp fiyatlarına gelen zamlardan sonra insanlar ekonomilerine uygun mutfak tüpü almak için fiyatları araştırır oldular. Şu an da en uygun mutfak tüpü fiyatı 55 TL’ olarak yansıyor. Bildiğiniz üzere tüp hizmeti veren birden fazla marka seçeneği mevcuttur.

Bu markaların başında Aygaz, Tüpgaz, İpragaz ve Milangaz gibi öncüler yer alıyor her markanın sunduğu tüp seçenekleri boyutları ve fiyatları değişkenlik gösteriyor. En güncel fiyat detaylarına yukarıda yer verdiğimiz tablodan hemen ulaşabilirsiniz. Bu markalar Türkiye’nin her noktasında şubeler halinde hizmet veriyor. Ayrıca dilerseniz online olarak da sipariş oluşturabiliyorsunuz.

Aygaz Mutfak Tüpü Fiyatları 2022

Aygaz mutfak tüpü fiyatları 2022 yılında oldukça zamlı bir şekilde piyasaya sunuluyor. Genelde yılda bir kez tüp fiyatlarına zam yansıyor. Ancak 2022 yılında birden fazla kez zam yansıdığı görüldü. Bu noktada güncellenen fiyatlar cep yakmaya başladığı için herkes tercihini doğalgazdan yana kullanmaya başladı.

En İyi Tüp Markası Hangisi?

Piyasadaki en iyi seçeneği Prins markasına aittir. Genelde ev tipi tüp seçenekleri için sıklıkla tercih ediliyor. Prins markasını takiben Aygaz, İpragaz ve Milangaz da sıklıkla tercih edilen, güvenilir tüp markaları olarak yansıyor.

Ev Tüpü Hangi Gaz?

Ev tüpleri Tügaz olarak biliniyor. Gaz türü ise LPG olarak yansıyor. Nitekim ev tüpleri saf LPG’den meydana gelmiyor. Oluşabilecek sızıntılara karşı %70 bütan %30 ise propan içeriyor. Böylece daha güvenli bir gaz haline getirilerek tüketiciye sunulmuş oluyor.

Gaz nedir, ne içerir ve benzeri sorularınızın ayrıntılı yanıtlarına ulaşmak üzere hemen bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz; https://tr.wikipedia.org/wiki/Gaz

Shell Benzin Fiyatları 2022 – Shell Güncel Pompa Fiyatı

Aygaz Tüp Fiyatları

Tüp Fiyatları

Yorum yapın