İphone 6S Fiyatı Ne Kadar? – iPhone 6S Sıfır Fiyatları

İphone 6S fiyatı 2022 yılında birkaç kez güncellenerek sunuldu. İphone markası en ünlü telefon markalarından biridir.  Dünya çapında en çok tercih edilen teknolojik ürün markası olduğunu söylemek de yanlış olmayacaktır. Türkiye’de İphone cihaz fiyatları dolar bazlı düzenleniyor. Bu noktada en güncel İphone 6S fiyat detayları şöyle yansıyor;

İPHONE 6 S MODELİGÜNCEL 2022 FİYATI
Apple Yenilenmiş İphone 6s Plus 32 GB3200 TL
Apple Yenilenmiş İphone 6s 64 GB2950 TL
Apple Yenilenmiş İphone 6s 64 GB2800 TL
Apple Yenilenmiş İphone 6s Plus 32 GB 12 ay garantili3200 TL
Apple Yenilenmiş İphone 6s 16 GB 12 ay garantili3150 TL
Apple Yenilenmiş İphone 6s Plus 64 GB3600 TL
Apple Yenilenmiş İphone 6s Plus 16 GB Siyah2750 TL
Apple Yenilenmiş İphone 6s 32 GB 12 ay garantili2600 TL

Yenilenmiş İphone 6s modelleri için farklı satıcıların sunduğu en güncel fiyatlar yukarıda yer verdiğimiz gibi yansıyor. Satış noktalarına göre fiyatların değişkenlik gösterebileceğini de göz önünde bulundurmanız tavsiye edilir.

İphone 6S Fiyatı GüncelPin

İphone 6S Fiyatı Güncel

İphone 6S fiyatı güncel olarak yenileniyor.  Dolar/TL durumuna göre belirlenen fiyatlar bazı durumlarda düşüşe geçerken genelde yükseliş seyrinde ilerliyor. İphone markasının birden fazla akıllı telefon modeli bulunuyor. En eski modelinden en yeni modeline kadar tüm seçenekleri hala yoğun bir şekilde tercih ediliyor.

Kamera kalitesi, telefonun genel özellikleri ve kendi işletim sistemine sahip olması gibi öne çıkan olumlu özellikleri tercih edilmesini destekliyor. Kullanım ömrü ve nitelikli özellikleri nedeniyle İphone 6S de hala en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. İkinci el ve sıfır fiyatları hakkında bilgi almak üzere yukarıda yer verdiğimiz tabloyu inceleyebilirsiniz.

İphone 6S Fiyatı 2022

İphone 6S fiyatı 2022 yılında Dolar kurunun seyrine bağlı olarak zamlandı. Türkiye’de Apple markasının birden fazla satış noktası bulunuyor. Sıfır ya da ikinci el İphone modellerinin fiyatları da satış noktasına göre de değişebiliyor. Online sitelerde fiyatlar daha uygun yansırken fiziki mağazalarda da kampanya dönemlerinde cazip İphone 6S fiyatlarına denk gelebilirsiniz.

İPhone 6 Plus Hala Alınır Mı?

iPhone 6 Plus Apple markasının en sevilen cihazlarından biri olarak dikkat çekiyor. Apple sürekli yeni ve üst model akıllı telefonları piyasaya sunsa da iPhone 6 Plus hala gündelik kullanım için en uygun olan cihazlardan biridir. Yani güvenle satın alabilir ve kullanabilirsiniz.

Yenilenmiş İphone Nasıl Oluyor?

İphone akıllı telefon markalarının sıfır modelleri oldukça pahalı olduğu için yenilenmiş serileri daha yoğun tercih ediliyor. Yenilenmiş kavramı telefonun uzmanlar tarafından analiz edilmesi ve sıfır ayarlarına geri dönüştürülmesidir. Eğer güvenilir bir yerden yenilenmiş İphone satın alırsanız güvenle yıllarca kullanabilirsiniz.

Apple dünya markası hakkında merak edebileceğiniz her türlü ayrıntıya hemen linki ziyaret ederek kolayca erişim sağlayabilirsiniz; https://tr.wikipedia.org/wiki/Apple

Ipad Mini 5 Fiyat (2022) – En Uygun iPad Tablet Fiyatları

Ps4 Fiyat

A50 Fiyat Ne Kadar? – Galaxy A50 64 GB Fiyatları

Yorum yapın