Hamster Fiyatları 2022 – Gonzales, Campbell ve Cüce Hasmter Fiyatı

Hamster fiyatları, hamsterlerin cinsiyetlerine göre belirleniyor. Bunun yanı sıra şehirden şehre, talepten talebe de değişkenlik gösteren fiyatlar, sizler için derlendi. Aşağıda bulunan hamster fiyat listesinin yer aldığı tabloya göz gezdirebilirsiniz;

HAMSTER CİNSİGÜNCEL 2022 FİYATI
Gonzales Hamster cinsi fiyatı170 TL
Çin Hamster türü fiyatı110 TL
Avrupa Hamster türü fiyatı110 TL
Raborovski Hamster türü fiyatı110 TL
Suriye Hamster cinsi fiyatı450 TL
Winter White Hamster türü fiyatı60 TL
Campbell Hamster cinsi fiyatı1300 TL
Cüce Rus Hamster türü fiyatı2000 TL

En güncel hamster fiyatları yukarıda yer verdiğimiz şekildedir. Tabloda da gördüğünüz üzere çok cazip fiyatlı türleri bulunsa da yüksek fiyatlı cinsleri de mevcuttur. Cinslerini araştırarak hangisini almak istediğinize kolayca karar verebilirsiniz. Ayrıca bu fiyatların satıcılara göre ufak çaplı farklılıklar gösterebileceğini de bilmelisiniz.

Hamster Fiyatları GüncelPin

Hamster Fiyatları Güncel

Hamster fiyatları güncel haliyle hamster cinslerine göre belirleniyor. Gonzales Hamster’ ın fiyatı 150 TL’dir. Çin Hamster’ın fiyatı ise 100 TL’dir. En çok tercih edilen Hamster’ların başında gelen Avrupa Hamster ise 100 TL civarından satışa sunuluyor. Hamsterler sevimli kemirgen canlılardır. Cricetidae alt familyasına ait olan bu kemirgen cins 19 farklı türü de içinde barındırıyor. Evde beslemeye oldukça uygun olan bu canlılar pek çok kişi tarafından evcil hayvan olarak tercih ediliyor. Sadece ülkemizde değil dünya genelinde pek çok kişi evcil hayvan olarak sevimli kemirgen Hamsterlerı tercih ediyor. Fiyatları ise genel olarak türüne göre oldukça değişkenlik gösteriyor.

Hamster Fiyatları 2022Pin

Hamster Fiyatları 2022

Hamster fiyatları 2022 100 ile 150 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Alacak olduğunuz hamsterın cinsini belirledikten sonra fiyat listesindeki fiyatları dilediğiniz gibi karşılaştırabilir, size uygun olan hamsterı satın alabilirsiniz. Bakımı da oldukça basit olan bu kemirgen sevimli canlıların fiyatları yüksek değildir. Bakımızı da bütçeyi aşmadığı için evlerde sıkça evcil hayvan olarak tercih ediliyor.

Hamster Ne ile Beslenir?

Hamster sevimli kemirgen cinsi pek çok yiyecek türü ile kolayca beslenebiliyor. Genel olarak kuruyemiş gurubunda yer alan fıstık, fındık, kaju ve benzeri gıdalarda besleniyor. Ayrıca kemirgen bir cins olduğu için sert gıdalarda beslenmeyi oldukça çok seviyor. Havuç, lahana, makarna, muz, yumurta ve benzeri gıdalarla da rahatlıkla besleyebilirsiniz.

Hamster Ne Yerse Ölür?

Hamster cinsleri kemirgen canlılardır. Bu nedenle de sert dokulu pek çok gıdayı tüketebilirler. Ancak onları şu gıdalardan kesinlikle uzak tutmanız gerekiyor; domates, sarımsak, patlıcan, ananas, kivi, turunçgiller, baharatlı ya da tuzlu gıdalar vs. Bu tarz gıdaları tüketmek onların ölümüne neden olabilir. Ayrıca aşırı yağlı gıdalar da tüketmemeleri gerekiyor.

Hamster cinslerine ilişkin merak edebileceğiniz her türlü sorunun ayrıntılı yanıtlarına hemen linke tıklayarak kolayca erişim sağlayabilirsiniz; https://tr.wikipedia.org/wiki/Hamster

Muhabbet Kuşu Fiyatları

At Fiyatları 2022 – Binek İngiliz ve Arap Atı Fiyatı

Yorum yapın