Contractubex Fiyat 2022 – 50 GR ve 20 GR Satın Al

Contractubex fiyat 2022 yılında güncellendi. Bu krem mucizevi özelliklere sahip bir kremdir. Contractubex yaralara, ameliyat izlerine bunun yanında dikiş izlerine bile çözüm sağlayabilen bir krem markasıdır. Contractubex krem markasının en güncel 2022 fiyatları şöyle yansıyor;

Contractubex kremGüncel eczane fiyatı
Contractubex yara giderici krem150 TL (tüm eczanelerde aynı)

Contractubex yara ve iz kreminin en güncel 2022 fiyatı yukarıda yer verdiğimiz şekilde yansıyor. Tüm eczanelerden kolayca temin ederek kullanabilirsiniz. Ancak doktorunuza danışmadan kullanmamanız tavsiye edilir.

Contractubex Fiyatı Güncel

Contractubex fiyatı güncel olarak sunuluyor. İnsanlar yaralarını, kalıcı izlerini ve ameliyat izlerini geçirmek için merak ve ilgi içerisinde krem markalarını ve fiyatlarını araştırıyor. Açık ameliyatalrının genelinden sonra dikiş ve ameliyat izleri kalır. Bu izler kişiyi rahatsız edebilir. Ameliyat olan herkes bu izleri geçirecek ilaçları, kremleri merak ediyor.

Piyasada ameliyat ve yara izlerinde sıkça tercih edilen kremlerden biri Contractubex olarak dikkat çekiyor. Kullanıcı yorumlarına bakıldığı zaman etkisinin oldukça yüksek olduğunu söylemek mümkündür. Eczanelerden reçetesiz ücretle kolayca satın alabilir ve doktor tavsiyesi ile kullanabilirsiniz.

100 Gr Contractubex Fiyatı 2022

100 gr contractubex fiyatı 2022 yılında zamlı bir şekilde piyasaya sunulmaktadır. 100 gr contractubex krem fiyatı şu an da 125 TL civarında satışa sunuluyor. Türkiye’nin her yerinde hizmet veren eczanelerin tamamında bu kremi kolayca bulabilirsiniz. Eğer yakınınızdaki eczanede yoksa bile en kısa sürede ecza deposundan getirtmesini de talep edebilirsiniz.

Ameliyat İzleri Ne Zaman Geçer?

Ameliyat sonrasında dikiş ve işlem uygulanan alanın iyileşme süreci vardır. Bu iyileşme süreci sağlıklı ve destekleyici ilerlerse yaralar kapanır. Yara izlerinin tam anlamıyla kapanması ise ortalama 1-2 yıl kadar sürer. Yara olan bölge zamanla ten rengine dönerek tamamen izleri kaybolur. Ancak bu sağlıklı hücre yenilenmesi olan bireyler için geçerlidir.

Dikiş İzi Kalmaması İçin Ne Yapmalı?

Ameliyat ya da yaralanma sonrasındaki izlerin kapanması için takviye ürünler kullanabilirsiniz. Yara bölgesinde iz kalmaması ve hızlı onarılması için E vitamini ya da kakao yağının etkisi oldukça büyüktür. Bunun yanı sıra yara izlerini gideren ve onarak ilaçlar ya da kremler de kullanabilirsiniz. Ancak bunları doktorunuza başvurmandan kullanmamanız gerekiyor.

Yara ve yara izleri hakkında merak ettiğiniz detaylar varsa cevaplarını almak üzere hemen linke tıklamanız yeterli olacaktır; https://tr.wikipedia.org/wiki/Yara

Ella Ertesi Gün Hapı Fiyatı 2021 – Doğum Kontrol Hapı Fiyatları

Ertesi Gün Hapı Fiyat

Yorum yapın