Çaycı Fiyatları 2023 – En Az Elektrik Harcayan Çay Makinesi

Çaycı fiyatları 2022 yılında güncellendi. Arzum, Fakir, GoldMaster, PhilipsDaily, Sinbo, Arçelik, Tefal, Korkmaz, Altus, KaracaRetro gibi önde gelen çaycı markalarının özelliklerine göre fiyatları aşağıdaki tablodaki gibi yansıyor;

ÇAYCI MODELİSATIŞ YERİGÜNCEL FİYATI 2022
Arzum AR3051 Lux Çaycıarzum.com1.479₺
Arçelik K 3282 Çaycı Makinesitrendyol3.999₺
Bosch TTA2010 çaycı ve Su Isıtmatrendyol930 TL₺
Bosch TTA2010 çaycı ve Su Isıtmacimri.com864₺
Altus 795 1650 Çaycıakakce.com665₺
Korkmaz A341 Çaycı Makinesicimri.com928₺
Vestel Sefa Çay Makinesivestel.com.tr1.449₺
Beko BKK 2210 Çay Makinesibeko.com.tr1.209₺
Fakir Tea N More Çay Makinesitrendyol.com569₺

Çaycı makineleri için bazı marka ve model seçeneklerinde sunulan en güncel fiyatlar yukarıda yer verdiğimiz şekilde yansıyor. Fiyatlar özellik ve satış noktasına bağlı olarak farklılık gösterebilir.

Çaycı Fiyatları Güncel

Çaycı Fiyatları Güncel

Çaycı fiyatları güncel olarak sunuldu. Özellikle 2021 ve 2022 yılında gelen üst üste zamlardan sonra herhangi bir çaycı markasını almak oldukça zorlaştı. 2022 yılında ortalama çaycı markalarının yaklaşık olarak fiyatı 700 TL olarak karşımıza çıkmaktadır.  Satın alacağınız çaycının markası, özellikleri, rengi ve benzeri detaylar fiyatların değişmesinde etkin rol oynuyor. Bütçenize ve ihtiyacınıza cevap vere markalar arasından seçim yaparak güvenle satın alabilirsiniz.

Korkmaz Çay Makinesi

Korkmaz Çay Makinesi

Korkmaz Çay Makinesi 2022 yılında artış göstererek dikkatleri üstüne çekmiştir. 2021 yılındaki korkmaz çaycı fiyatı 450 TL iken, 2022 yılında arzum çaycının en uygun fiyatı 850 TL olarak karşımıza çıkmaktadır. Korkmaz markası bildiğiniz üzere çaycı denince akla gelen ilk markalar arasında yer alıyor. Çünkü çaycı modelleri tam fiyat ve performans ürünleri olarak yansıyor. Online ya da fiziki korkmaz mağazalarından fiyatları takip ederek ihtiyacınız olan ürün modelini satın alabilirsiniz.

Çay Makinesi Kaç Watt Olmalı?

Çay makinelerinin özellikleri lezzetli ve kaliteli çay demlemek açından oldukça önemlidir. Çayın güzel demlenmesi için ortalama olarak satın alacağınız çaycı makinesinin 160 watt seviyesinde olması gerekiyor. Böylece demlediğiniz çay sürekli sıcak kalacaktır.

Çay Makinesi Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Çaycı satın alırken özelliklerinin tamamına dikkat etmeniz gerekiyor. Genel olarak çaycının iç hacmine, su haznesine, demlik kısmının tasarımına, teknik özelliklerine ve kireçlenmeye karşı ne kadar dirençli olduğuna dikkat etmeniz tavsiye edilir. Ek olarak fiyat performans açısından da değerlendirmeniz tavsiye edilir.

Arzum markasına ilişkin merak ettiğiniz soruların yanıtlarını almak üzere hemen bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz; https://tr.wikipedia.org/wiki/Arzum

12 Kg Tüp Fiyatı – SMS ile Ucuza Tüp Nasıl Alınır?

Mutfak Tüpü Fiyatları – Boş Tüp Fiyatı ve İndirimleri

Sigara Fiyatları – 15 Ekim Zamları (GÜNCEL)

Yorum yapın