Bmw Çıkma Parça Fiyatları

Bmw Çıkma Parça Fiyatları ve BMW Çıkma Parça Ankara hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. BMW E92 Çıkma Parça işte detayları.

Bmw Çıkma Parça Fiyatları

Orijinal parçaların pahalı olmasından dolayı şuan araçların bir çoğuna ya çıkma parçalar ya da yan sanayi parçalar takılmaktadır. Şöyle bir örnek vermek gerekirse Ford Fusion bir aracın arka bagaj kapağının sıfırı 11.500 TL iken bu arka bagaj kapağının çıkmasını 4.000 TL’ye bulmak mümkün olabiliyor.

Böyle bir denklemde tabii ki çıkma parça kullanmak kullanıcıların cebi için oldukça iyidir. Bu fiyat oranları BMW Çıkma Parçalarda da aynı şekildedir.

Bazı BMW Çıkma Parça Fiyatlarına bakacak olursak;

  • 2021 model BMW 1 serisi enjektör memesi 250 TL
  • 2021 model BMW M serisi valf selenoidi 350 TL
  • 2021 BMW X1 arka koltuk altı halısı 300 TL
  • 2015 model X1 komple sol arka fren merkezi 1000 TL
  • BMW X5 direksiyon ve yolcu airbagi 2000 TL gibi fiyatlardan satılmaktadır.

Bu parçaların orijinal fiyatları incelendiğinde ise minimum 2 kat fiyat oldukları görülecektir.  Araçlara çıkma parça almak fiyat açısından oldukça cazip olmasına rağmen bazı riskleri de bulunmaktadır. Kaporta parçalarında bir problem olmayacaktır, çünkü her şey gözle görülür şeylerdir.

Fakat mekanik aksamlarda sıkıntılar yaşanabilir. Bu yüzden çıkma parça almaya karar verdiğiniz zaman yanınızda mutlaka işi bilen biri ile gitmeniz gerekmektedir. Örneğin bir valf ya da selenoid almak istediğinizde çalışma prensibini bilmediğiniz taktirde sıkıntılar yaşama ihtimaliniz oldukça yüksektir. Bu yüzden çıkma parça almaya yanınızda ustanız ile gitmeniz sizin açınızdan daha iyi olacaktır.

BMW Periyodik Bakım Ücretleri 2021

BMW Çıkma Parça Ankara

BMW Çıkma Parça Ankara

Ankara’da sanayi sitelerinde bir çok çıkmacı dükkanı bulunmaktadır. Ostim, Yeni Mahalle ve Etimesgut’ta oldukça fazla sayıda dükkan bulabilirsiniz. Bu dükkanlarda her türlü BMW Çıkma Parça bulabilirsiniz. Fiyatlar da oldukça uygun düzeylerdedir.

BMW E92 Çıkma Parça

Bmw E92 diye adlandırılan araç BMW 3 serisi aracıdır. Ülkemizde de oldukça fazla kullanıcısı vardır. BMW E92 çıkma parça fiyatlarına göz atacak olursak,

  • BMW E92 Xenon Sol Far orijinal çıkması 100 TL
  • BMW E92 ön tampon 1200 TL
  • BMW E92 arka tampon 800 TL
  • BMW E92 sol çamurluk 1000 TL

Gibi fiyatlardan satılmaktadır.

Bmw Bakım Periyotları

En uygun fiyata yedek parça ve oto bakım teklifi almak için; https://sanayi-sitesi.com/ adresini ziyaret edin.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments