Aygaz Tüp Fiyatları

Aygaz tüp fiyatları her yıl zam alarak değişiyor. En son 2022 yılının Haziran ayında zam alan markanın güncel tüp model ve fiyatları ise şu şekilde yansıyor;

AYGAZ TÜP TÜRÜTÜP FİYATI
Aygaz Maksi Tombul340 TL
Aygaz Maksi Uzun75 TL
Aygaz Mini (Gaz Bedeli)100 TL
Aygaz Mini (Depozitolu Bedeli)338 TL
Aygaz Maksi Karavan 12 Kg345 TL
Aygaz Mini Tekne Tüpü 2 kg75 TL
Aygaz Gri Ev Tüpü 12 kg340 TL
Aygaz Gri Küçük Tüp 2 kg65 TL
Aygaz Forklift Tüpü 16 kg445 TL

2022 Aygaz marka tüp fiyatları için sunulan güncel liste yukarıda yer verdiğimiz şekildedir. Fiyatlar il bazlı olarak ufak tefek değişkenlik gösterebilir. Her ilde tablodaki benzer fiyatlar sunulur.

Aygaz Boş Tüp Fiyatı

Aygaz boş tüp fiyatı 2022 yılında değişti. Boş tüp fiyatlandırması dolu tüpe dahildir. İlk kez tüp aldığınız zaman bir defaya mahsus boş tüp fiyatı ilave edilir. Daha sonra tüp boşaldıkça siz yeni tüp siparişi verdikçe boşunu verip dolusunu alırsınız.

Aygaz Tüp Sipariş

Aygaz tüp sipariş süreci online ya da direk telefonda yapılabilir. Aygaz resmi web sitesi üzerinden online sipariş vermek için il ve ilçe seçimi yapılır. Ardından belirttiğiniz adrese en yakın Aygaz şubesinden tercih ettiğiniz tüp siparişiniz getirilir. Bunun yerine doğrudan en yakın Aygaz şubesinin irtibat numarasını bularak da sipariş verebilişiniz.

En Ucuz Tüp Markası Hangisi?

Türkiye’de ev tipi tüp markası olarak en sık tercih edilen markalar Aygaz, İpragaz ve Milangaz olarak dikkat çekiyor. Çünkü bu markaların bayi sayısı yüksek ve fiyatları da diğer markalara oranla daha caziptir.

Hangi Marka Tüp Daha İyi?

Sektörde en iyi ve en çok tercih edilen otogaz dönüşüm markası Prins olarak dikkat çekiyor. Prins markası oldukça düşük maliyetle yüksek performans sergilediği için sıkça tercih ediliyor.

Aygaz hakkında merak ettiğiniz soruların yanıtlarını almak üzere inceleyebilirsiniz; https://tr.wikipedia.org/wiki/Aygaz

Aygaz Fiyat Listesi

https://www.aygaz.com.tr/tupgaz/fiyatlar

Yorum yapın